top of page

Hydrafacial - tvár

Profesionálna dermatologická starostlivosť.

  • 50 min
  • 75 eur

Popis procedúry

Predstavuje profesionálnu dermatologickú starostlivosť pre každý typ pleti. Týmto neinvazívnym ošetrením dokážeme preliečiť aknóznu pleť, hydratovať a rozžiariť suchú pokožku, zbaviť hyperpigmentácií, jemných vrások a'celkovo omladiť zrelú pleť. Odporúčame ho ženám i mužom vo veku od 20 rokov.
 Pri problematickej aknóznej pleti dokonca aj teenagerom.

Ošetrenie je bezbolestné a je možné ho absolvovať celoročne. Výsledkom je mladší ale predovšetkým zdravší vzhľad pleti. Bez bolesti rieši rôzne nedokonalosti pleti ako sú jemné linky a'vrásky, rozšírené póry, pigmentové fľaky, povädnutá a dehydrovaná pleť, akné.
Posilňuje všetky funkcie zdravej pleti, pomáha pleti zostať sviežou, odolnejšou a hladkou.
Okrem tváre pomôže vylepšiť aj pokožku na krku, dekolte, rukách alebo kolenách. HYDRAFACIAL KOMBINUJE ČISTENIE, EXFOLIÁCIU, OMLADENIE A HYDRATÁCIU POKOŽKY HYDRAFACIAL OŠETRENIE TRVÁ 20-40 MINÚT A PREBIEHA V 4. AŽ 5.  KROKOCH: 1. Čistenie a exfoliácia – odstránenie odumretých kožných buniek pre obnovu novej zdravej pokožky. 2. Chemický peeling –jemný peeling pomáha rozpustiť nečistoty a maz v póroch bez podráždenia. 3. Extrakcia – bezbolestné mechanické podtlakové odsatie obsahu kožných pórov  zabezpečí vyčistenie celého povrchu 4. Rejuvenizácia – aplikácia peptidov DERMABUILDER TM, ktoré pomáhajú vyhladiť vrásky a stimulujú tvorbu kolagénu, čím sa zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky. 5. Hydratácia a ochrana – antioxidanty a kyselina hyalurónová sú vortexovou (vírovou) technológiou „vtlačené“ do pleti pre ochranu a výživu. Na záver ošetrenia sa aplikuje MASKA podľa typu pleti alebo FOTOTERAPIA LED SVETLOM: svetelná terapia červeným alebo modrým svetlom, ktorá vhodne dopĺňa a zvýrazňuje terapeutický efekt HYDRAFACIALu – červené svetlo sa aplikuje na prejavy starnutia a zmien pigmentu a modré svetlo sa používa k ošetreniu prejavov akné a mastnej pokožky.


Storno podmienky

Pre zrušenie alebo zmenu termínu nás kontaktujte minimálne 48 hodín vopred. Ďakujeme za pochopenie.


Kontaktné údaje

  • PrestigeClinic

    PrestigeClinic, Štúrova, Žilina, Slovensko

    +421412222233

    info@prestigeclinic.sk


bottom of page